Aspirin C Forte (kwas acetylosalicylowy + kwas askorbinowy) - tabletki musujące

Nazwa preparatu Postać; dawka; opakowanie Producent Cena 100% Cena po refundacji W której aptece?
Aspirin C Forte tabletki musujące; 1 tabl. zawiera: 800 mg kwasu acetylosalicylowego, 480 mg kwasu askorbinowego; 10 tabl. Bayer 20.32

Uwaga: ceny leków refundowanych są zgodne z przepisami obowiązującymi od 1 listopada 2017 r.

Preparat zawiera substancję: kwas acetylosalicylowy + kwas askorbinowy

Lek dostępny bez recepty

Opis w przygotowaniu.

Inne preparaty na rynku polskim zawierające kwas acetylosalicylowy + kwas askorbinowy

Aspirin C (tabletki musujące)
Polopiryna C (tabletki musujące)
Upsarin C (tabletki musujące)

Zaprenumeruj newsletter

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Dziękujemy.

Ten adres email jest juz zapisany w naszej bazie, prosimy podać inny adres email.

Na ten adres email wysłaliśmy już wiadomość z linkiem aktywacyjnym, dziękujemy.

Wystąpił błąd, przepraszamy. Prosimy wypełnić formularz ponownie. W razie problemów prosimy o kontakt.

Jeżeli chcesz otrzymywać lokalne informacje zdrowotne podaj kod pocztowy

Nie, dziękuję.

Korzystając ze stron oraz aplikacji mobilnych Medycyny Praktycznej, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz zgodnie z polityką Medycyny Praktycznej dotyczącą plików cookies